שיפצתם מבחוץ, אבל מה עם בפנים?

כל מה שרציתם לדעת על שיפוץ מטבחים ומטבח קלאסי

 אם אתם גרים בבניין ישן, ייתכן שחשבתם אולי לצבוע את הבניין, או אולי שידרגתם את המראה החיצוני שלו. בכל מקרה, אם אתם מעוניינים לשפץ את הדירה שלכם גם מבפנים, כדאי לכם להכיר את תמ"א 38: תוכנית ממשלית הנועדה להעניק תמרוצים לדיירים שמעוניינים לבטח את הבניין שלהם מפני רעידות אדמה. בניינים שנבנו לפני שנה מסויימת, לא עומדים בתקנים העדכניים מפני רעידות אדמה, והממשלה מעוניינת לצמצם נזקים.

במסגרת תמ"א 38, אין צורך להגיש תוכנית מפורטת לצורך קבלת אישור בנייה, מאשרים תוספות כגון מרפסות, מעליות, וקומות נוספות, וכן מקבלים מענק כספי המיועד לעזור לדיירים לבצע את השיפוץ הכללי. במהלך תהליך חיזוק הבניין, אפשר וכדאי לחשוב לא רק על החיזוק והתוספות הכלליות אלא גם על שיפוץ פנימי, כולל שיפוץ המטבח, כחלק אינטרגלי מתהליך השדרוג אל שהבניין כולו.

אם כבר משפצים, אז כדאי לשפץ גם את המטבח

אחד הדברים המעיקים ביותר בשיפוץ מטבח הוא שאתם בעצם נשארים ללא מטבח במשך שבועות או חודשים ארוכים. לכן, אם התלבטתם או חלמתם על שיפוץ המטבח, זה הזמן לעשות משהו. כשאתם משפצים את המטבח, כדאי לכם לחשוב בכיוון של מטבח קלאסי - מטבח שלאורך השנים ישמור על היופי והמיוחדות שלו. אחד הסודות במטבח קלאסי הוא אנשי מקצוע מעולים וחומרים איכותיים. מטבח קלאסי יאפשר לכם גישה נוחה לכל חלקי המטבח, ויתן לכם לייעל את שטח העבודה וכך להקל את הכנת האוכל.

היתרון במטבח קלאסי הוא שאפשר להתאים אותו לאופי ולצרכים האישיים שלכם: אפשר לשלב כמעט כל צבע וסגנון, וכמו כן, אפשר לעצב מטבח קלאסי בכמעט כל בית, ללא קשר לגודל הבית או לעיצוב שאר החדרים שבו. מטבח קלאסי יישאר גם לדור הבא, ויתאים לכל משפחה שתיכנס לדירה, אם תחליטו למכור אותה.

אם אתם מעוניינים לשדרג את הבית, כדאי לחשוב על תמ"א 38 ולשלב בכך גם שיפוץ המטבח.


    השם שלך

    האימייל שלך

    טלפון

    ההודעה שלך