עיצוב מטבחים

מחפשים להזמין נגר איכותי עבור עיצוב מטבחים? יש לכם אכן הרבה מאוד סיבות לדאוג. ישנם סיפורים רבים וקשים אודות בחירות של נגרים למטבחים שלא עשו את עבודתם בצורה טובה ואף יותר מכך לעיתים פשוט נפלו ברמה הפשוטה ביותר של ביצוע ואף מעלו באמון הבסיסי שניתן בהם. כאשר אנחנו בוחרים נגר אנחנו צריכים לדעת שאנחנו נהיה בידיים טובות, עיצוב מטבחים עולה הון רב של כסף וכאשר אנחנו משקיעים את הסכום הכל כך גדול של כסף עבור מטבח אנחנו בהחלט מצפים לקבל תמורה הולמת בעבור ההשקעה.

כמה דברים שיש לבדוק כאשר בוחרים עיצוב מטבחים:

 • המלצות – אין דבר יותר חשוב מזה. לפני שאתם לוקחים בעל מקצוע חשוב מאוד לראות את העבודות שלו, לראות מי המליץ עליו ומה העבודה שהוא עשה עבורו. חשוב לראות גם עבודות שהוא ביצע לפני שנה ויותר על מנת לראות את איכות העבודה לאחר זמן. חשוב לשאול שאלות לא רק על התוצאה אלא גם על דרך העבודה עם הנגר, האם היה נעים הליכות, האם התחשב בדרישות או שמא התעקש כל הזמן והיה קשה מאוד לעבוד איתו. בדקו האם ביקש תוספת תשלום עבור דברים שהתחייב אליהם או ציפתם שיהיו מובן מאליו, איך התייחס לשינויים וכן מה היה נוהל התשלום עבור עיצוב מטבחים שהזמינו.
 • סגנונות – לא כל נגר טוב בכל סגנון. ישנם נגרים שמומחים בתחום של עיצוב מטבחים מעץ מלא ובסגנון כפרי, לעומת זאת יש נגרים שמומחים רק בתחום של מטבחים קלאסיים וכל העניין הכפרי או עבודה עם עץ מלא זרה להם ואין להם את המיומנות הנדרשת.
 • בדקו את המפרט המוצע לכם – המפרט המוצע לכם הוא הדרך החכמה ביותר לבדוק את ההשוואה בין הנגרים. אם מישהו נותן לכם הצעת מחיר נמוכה בדקו האם הוא מציע לכם פרזול זול או חומרי גלם אחרים שאינם איכותיים דיו. השוו רק בין שני סוגים דומים של רמת חומרים, אחרת להשוואה אין כל תועלת ותכלית.

ברגע שתקבלו את ההחלטה בצורה מושכלת וחכמה, סביר להניח שלא תתאכזבו, בכל אופן תמיד תדאגו לא לשלם את כל הסכום מראש.


  השם שלך

  האימייל שלך

  טלפון

  ההודעה שלך