אלמנטים עבור מטבחי יוקרה

אם אתם אנשים שאוהבים עיצוב יוקרתי ומתחשק לכם להרגיש שאתם חיים במקום בעל תנאי חיים מרהיבים ויוקרתיים כדאי שתתחילו לדאוג לעיצוב המטבח שלכם ברמה הגבוהה ביותר. אז אלו אלמנטים אתם באמת צריכים במטבח שלכם על מנת להפוך אותו למטבח יוקרתי באמת?

מכונת אספרסו איכותית

כל מטבחי יוקרה בסיסיים חייבים להיות משודרגים באמצעות מכונות אספרסו איכותית. לעצב את המטבחים שלכם ברמה גבוהה זה דבר אחד, אך מטבחי יוקרה אמתיים חייבים לתת לכם את כל  הפינוקים האמתיים של החיים, כמו למשל אספרסו טוב על הבוקר, אירוח של אנשים בביתכם יראה אחרת לגמרי כאשר תוכלו להגיש להם קפה קפוצ'ינו איכותי ומפנק עם חלב חם מוקצף ופולי קפה שנקלו במכונת האספרסו בצורה היוקרתית ביותר שאפשר.

מקררי יין בטמפרטורה הנכונה

כולם יודעים שכאשר אנחנו מגישים יין חשוב שהיין יהיה בעל צבע נכון, טעם נכון אך בעיקר בטמפרטורה הנכונה. מקררי יין איכותיים חייבים להיות מתוכנתים ברמה הגבוהה ביותר, בעלי יכולת בקרה מחמירה. מטבחי יוקרה מאופיינים בכך שאחד מהארונות במטבח הינו מקרר יין בילד אין.  לפעמים דלתות המקרר יכולות להיות שקופות כך שהבקבוקים יראו אך לעיתים זה שונה לחלוטין, מקררי היין דווקא נעלמים ונסתרים בתוך הארונות מטבח מבלי שיראות אותם כלל.

אריחי זכוכית

אריחי זכוכית אריחי זכוכית הינם משלימים את המראה היוקרתי של מטבחי יוקרה, אריחים אלו מחפים את הקירות בצורה חדשה ויצירתית, מטבחי יוקרה יכולים להיות אריחים מודפסים, ניתן למשל להדפיס תמונה של המשפחה, של מאכלים שאוהבים, של פתגמים מפורסמים שמעלים מוטיבציה או שעושים חיוך על הבוקר.

צבעים יוקרתיים

צבעים יוקרתיים הינם צבעים שנובעים בעיקר מצבעי שחור, ירוק בקבוק, צבעי זהב וכן צבעים נוספים כגון לבן בוהק. מטבחי יוקרה יכולים להיות בסגנון מלכותי, כמו למשל קרניזים מזהב, אלמנטים של זהב וברונזה בוהקים שיעשו את הרושם הנכון על הבאים.

תאורה צריכה להיות מותאמת מאוד לאווירה של מטבחי יוקרה. לעיתים על אף שמטבח אינו המקום האידיאלי לשנדליר. שנדליר מעוצב ומרהיב יכול בהחלט להשלים את המראה הסופי של מטבחי יוקרה.  

אלמנטים עבור מטבחי יוקרה


    השם שלך

    האימייל שלך

    טלפון

    ההודעה שלך