מטבחים מודרניים

אין כמו התחושה המודרנית, התחושה האמתית שקיימת מאז ומעולם היא התחושה של הרצון לקדמה, הרצון למודרניות. זה למעשה אחד התחושות המשמעותיות ביותר, אנשים רוצים להרגיש חדשניים ובולטים יותר מהדור הקודם שהיה לפניהם. ברמת העיצוב לכל דור ולכל תקופה ישנו את סגנון העיצוב שלו. כמובן שאין להשוות בין סגנון עיצוב שלפני כמה מאות שנים לעיצוב בן דורנו, עולם העיצוב השתנה מאוד וכן סוגי הריהוט השתנו. בעוד שפעם מטבח היה תנור בישול מחוץ לדירה וזהו, הרי שכיום מטבח הוא סוג שונה לחלוטין של צורת חיים. מטבחים מודרניים מכילים בתוכם מקררים, תנורי בישול, ארונות אחסון, משטחי שיש לעבודה, פינות אוכל, וכמובן עוד מגוון רחב מאוד של מוצרי חשמל משלימים. מטבחים מודרניים כלל אינם דומים בשום צורה למטבחים שהיו בעבר. אך יחד עם זאת ישנו הבדל שכן ניתן לשים לב אליו.

כאשר רוב האנשים מחפשים מטבחים מודרניים הם כמובן מתכוונים להשוואה בין מטבחים שהיו בסגנון של העשור הקודם לסגנון הנוכחי. אחרת כמובן שביחס לתקופת ההיסטוריה כל צורת המטבחים שלנו הינם בוודאי שייכים לקטגוריה של מטבחים מודרניים. המטבחים עליהם מעצבי פנים ומתכנני מטבחים מתכוונים כאשר הם משתמשים במילה מודרניים הם מטבחים בעלי רמת גימור גבוהה במיוחד, בעלי קווים נקיים, ולעיתים שילוב של צבעים מיוחדים ושילוב של מספר אלמנטים יוקרתיים.

אלמנטים יוקרתיים במטבחים מודרניים:

שיש יוקרתי

שיש יוקרתי במטבחים אלו יהיה קודם כל שיש שעלותו תהיה גבוהה במיוחד, לדוגמא שיש קוריאן או משטחי גרניט בצבעים בולטים וסגנון חי. משטחי השיש משפיעים מאוד על המראה של המטבחים שכן הם מציגים נוכחות משמעותית במטבח.

חיפוי זכוכית

אחד הפרטים הבולטים ביותר במטבחים מודרניים הוא הוויתור על חיפוי באמצעות קרמיקה לחיפוי באמצעות זכוכית. זכוכית הינה פלטה צבעונית בדרך כלל מודפסת באיורים עדינים או בצבעים עזים אשר תהווה תחליף מהותי לקרמיקה ותבלוט בנוכחות המרשימה שלה.

ברזים

גם הברזים במטבחים מודרניים חייבים להיות שונים לחלוטין. בעוד מטבחים רגלים הברזים דלי נוכחות, במטבחים מודרניים המצב שונה, הברז יהיה גבוה ומעוצב, בעל נוכחות חזקה במטבח.


    השם שלך

    האימייל שלך

    טלפון

    ההודעה שלך